Realizácia interiérového dizajnu

Nábytok vyrobený slovenskými profesionálmi

Nadčasový, kvalitný a najmä vyrobený na mieru, to je nábytok z ponuky spoločnosti NESIA TRADE, S.R.O. Ako samozrejmú súčasť ponuky chápeme individuálny prístup, návrhy a neskôr i realizáciu projektov.

PROJEKTY

Zasadačka 2

VIZUALIZÁCIE

Neviete si celkom predstaviť zmeny vášho interiéru? Chcete to najskôr vidieť?

IMG_1109

REALIZÁCIE

Okrem návrhu zabezpečíme aj kompletnú realizáciu.

IMG_1418-HDR

NÁBYTOK NA MIERU

Každý jeden kúsok, ktorý vidíte na našich fotkách, si môžete u nás objednať.

Máme dlhoročné skúsenosti

Za dobu našej existencie sme zvládli realizovať návrhy interiérov pre rad klientov. Sme schopní flexibilne reagovať na akúkoľvek požiadavku a vytvoriť riešenie interiérového dizajnu pre každého. Každý z našich interiérových riešení navrhujeme s ohľadom na posledné trendy v dizajne. Pri realizácii projektu používame iba overené značky popredných dizajnových výrobcov. Prejdite si celú našu fotogalériu realizáciou a inšpirujte sa. Veríme, že sme schopní nájsť riešenie aj pre vás.

Vaše požiadavky sú pre nás prvoradé

Zariaďujete obývačku, spálňu, detskú izbu či pracovňu? Pomôžeme vám s praktickým a originálnym riešením presne podľa vašich požiadaviek. Vy si určíte požadované rozmery, my vám zaručíme milimetrovú presnosť. Vy si vyberiete z množstva farieb a materiálov, my vám zabezpečíme maximálnu kvalitu prevedenia.

Interiérový dizajnér k vašim službám

Veríme, že táto realizácia prečká všetky vaše očakávania a budete s interiérovým dizajnom od nás úplne spokojní. Na fotografiách na tejto stránke môžete vidieť niektoré z doterajších realizovaných projektov. Pozrite sa pod pokrievku nášho know how a vnímajte tú inšpiráciu. Tiež by ste chceli taký interiérový dizajn? Neváhajte sa nám ozvať! Rady vymyslíme riešenie aj pre váš interiér.

VÝROBA NÁBYTKU NA MIERU PRE VÁS

Spolupracujeme s firmou NESIA TRADE, S.R.O. ktorá nám vyrába a dodáva nábytok vytvorený na mieru vaším požiadavkám.

ČO MÔŽEM ČAKAŤ OD NÁVRHU INTERIÉRU?

Nový priestor sa stane príjemným miestom, kam sa budete radi vracať. Či už sa jedná o pracovný priestor, kanceláriu, predsálie v hoteli, či váš byt, váš priestor bude vyzerať reprezentatívne. Ak chcete vidieť našu odvedenú prácu, pozrite sa na realizácie interiérového dizajnu, ktoré sme doteraz vykonali. Ak vás zaujíma viac informácií, určite nás kontaktujte.